Portfolio

Přestěhovala jsem se do Čech, co to znamená pro focení?

Všechny vás zdravím! 🙂

Nevím, kdo z vás už si toho všiml a kdo ne, takže bych ráda dala vědět trochu víc. Na začátku října jsem se přestěhovala do Jižních Čech, kde bych taky samozřejmě ráda pracovala co nejvíc.

Protože ale doma je pořád na Moravě a doufám, že ještě dlouho bude, už teď se snažím jezdit domů co nejčastěji a fotit tam, jak se dá. Termínů samozřejmě nebude moci být tolik jako dřív, ale věřím, že jich i tak bude pořád dost.

Zároveň ale přibude víc možností focení v Praze – mnohem víc, než v Brně, jednak mám teď Prahu blíž, navíc je tam spousta „neokoukaných“ míst a možností. I tak jsme ale obětovaly jeden celý víkend focení na Moravě, sobotní dopoledne v Brně a zbytek ve Veselí.

V Brně to bude sice primárně boudoir, ale pro zájemce je možnost i ateliérového focení dětí, s dětmi nebo například párů. Je to novinka, kterou zatím nemáme ve veřejném portfoliu, ale věřím, že i tak si najde své zájemce.

No a taky plánuji vánoční focení, které bych chtěla stihnout ve Veselí i v Budějovicích. Co myslíte, bude o něco takového zájem? 🙂

Teď vám ale přeji krásný zbytek dne. Doufám, že se se spoustou z vás uvidím brzy osobně a se všemi virtuálně v dalším článku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s