O mně

Michaela Jurasová. Fotograf.

Nejdřív jsem si začala hrát s foťákem. Pak jsem začala vnímat světlo. Teď vidím krásno všude kolem, v každém z nás a v našich vztazích. Jsem snílek, který věří v lásku na celý život. Člověk s fantazií, který miluje poslouchat příběhy, sledovat je a zachytávat tak, aby je mohl předat dál.

Miluju úsvit a soumrak, i tu dobu mezi tím. Vůni květin a letního deště. To ticho, když krajina zapadne čerstvým sněhem a smích zamilovaných. A pak taky čokoládu.

Portréty od roku 2011

Byl to rok, který mě přiměl nad focením přemýšlet trochu vážněji. Chtěla jsem se naučit ukázat lidem to, jak je vidím a že jsou krásní, i když si to třeba vždycky nemyslí.

Profesionálně od roku 2018

Rok, kdy jsem se rozhodla dát do toho všechno. Věnovat se vám víc, než jen ve volných chvílích. Vyprávět vaše příběhy tak, aby jim rozuměl úplně každý, protože se stačí podívat. Jedno z nejlepších rozhodnutí. Vy všichni mi to dokazujete každý den. A za to vám děkuji.

Svatby od roku 2013

Od roku 2013 dostávám důvěru v to, zachytit ten nejdůležitější den ve vašich životech. Po dvou přestávkách, kdy jsem si myslela, že mě svatby nebaví, jsem se k nim vždycky zase vrátila. Protože baví. A vždycky budou.

Let’s make something together.

%d bloggers like this: