Ceník

Ceník je platný od 1. 5. 2018

Portrét, rande, rodinné, děti

40 min focení, 6 ks upravených a vyretušovaných fotografií v elektronické podobě. Fotografie dostanete ve variantě pro tisk i na internet. 900 Kč.

1 h focení, 10 ks upravených a vyretušovaných fotografií v elektronické podobě. Fotografie dostanete ve variantě pro tisk i na internet. 1 400 Kč.

Fotografie vybírám sama.
Hotové fotografie posílám do 4 týdnů přes úschovnu nebo dropbox.
Každá další fotografie stojí 150 Kč.

Stylizované fotografie

1 h focení, 4 ks upravených a vyretušovaných fotografií v elektronické podobě. Koncept, doplňky, rekvizity, pomoc se stylingem. Fotografie dostanete ve variantě pro tisk i na internet. 1 600 Kč.

2 h focení, 8 ks upravených a vyretušovaných fotografií v elektronické podobě. Dva koncepty, doplňky, rekvizity, pomoc se stylingy. Fotografie dostanete ve variantě pro tisk i na internet. 3 300 Kč.

Fotografie vybíráme společně.
Hotové fotografie posílám do 4 týdnů přes úschovnu nebo dropbox.
Každá další fotografie stojí 200 Kč.

K jakémukoliv focení je možné domluvit vizáž – 500 Kč.
Tisk fotografií – od 100 Kč
Foto obrazy – od 500 Kč

Boudoir

Boudoir party – v jeden den 3 a více žen, v ceně je zahrnuta práce vizážistky (líčení a lehké úpravy vlasů) a 1 hodina focení v boudoir ateliéru. Dostanete 6 vyretušovaných fotografií dle vlastního výběru v elektronické podobě. 3 200 Kč.

S kamarádkou – v ceně je zahrnuta práce vizážistky (líčení a lehké úpravy vlasů s možností menší změny v průběhu focení) a 1,5 hodiny focení v boudoir ateliéru. Dostanete 8 vyretušovaných fotografií dle vlastního výběru v elektronické podobě. Každá 3 800 Kč.

Individuální – v ceně je zahrnuta práce vizážistky (líčení a lehké úpravy vlasů s menší změnou v průběhu focení) a její asistence při průběhu focení a přibližně 3 hodiny focení v boudoir ateliéru. Dostanete 16 vyretušovaných fotografií dle vlastního výběru v elektronické podobě. 6 500 Kč.

Každá další fotografie nad rámec balíčku stojí 200 Kč.
Tisk fotografií – od 100 Kč
Foto obrazy – od 500 Kč

Svatební fotografie

Svatební ceník posílám na dotaz.