2022 open bookings for weddings / volné svatební termíny

(CZ níž)

Dear visitor, I’m above happy you stopped by on this little online place. Welcome! Probably you are looking for your ideal photographer to capture your big day! If so, take a look at what is here and if you like what you see, let me know. Year 2023 is copletely free and bookings will start as soon as April begins. And there still are a couple of weekends available in year 2022. So check them up!

Available weekends in 2022:

  • 1-3. July
  • 12-14. August
  • 19-21. August
  • October and on
Continue reading “2022 open bookings for weddings / volné svatební termíny”

Aktuálně – prosinec 2021

Vítejte zpět na mých stránkách!

Určitě jste si všimli, jak moc mi to nejde na sociálních sítích. A protože bych ráda, aby byl ve věcech a hlavně v informacích pro vás pořádek, rozhodla jsem se využít své stránky a informovat vás tady. Aspoň trošku pravidelně.

Focení s dodáním do Vánoc – letos už bohužel nebude. Návratová sezóna v kombinaci s rehabilitací byla příliš náročná na to, abych byla schopná zvládnout Vánoční focení.

Nebudou ale ani žádné termíny. Jedna věc je, že si potřebuji odpočinout od počítače a zase se chvilku věnovat svému zdraví. Druhý důvod je ale mnohem vážnější. Přestože se 99 % focení se mnou odehrává venku, pro dobro a zdraví nás všech si v současné době nechci dovolit riskovat. Věřím, že jsme všichni dostatečně zodpovědní a tak že se na tom shodneme.

Focení, která máme domluvená, samozřejmě platí.

Prosím vás, pokud chcete někoho obdarovat fotografiemi, raději věnujte poukaz. Samotné focení si nechme na dobu, kdy nebudou nemocnice vyhlašovat nouzové stavy.
Já vám ráda nachystám poukaz s vlastním věnováním, vytisknu a dám do ručně nadepsané obálky. Tak, aby to byl krásný dárek, který udělá radost… no, vlastně snad třikrát 🙂

Tak další update už bude na bílé měsíce!

K&J, Velké Karlovice

Destination wedding for some of us. This wedding day took place in beautiful valley of the Beskydy mountains. Particularly Velké Karlovice village.

First big wedding of this corona year was spectacular, romantic, full of happiness and in such a good vibe as can be. Take a look at The Day of these two!

Continue reading “K&J, Velké Karlovice”

N&V, autumn in South Moravia

We all know this. You’ve been doing something for years, you’ve been loving it but the time has come that you just needed to add a little bit of fresh air. These two were my fresh air in couple photography. They changed my point of view and my attitude.

Všichni to známe. Něco děláte spoustu tak a milujete to. Pak ale přijde okamžik, kdy do toho potřebujete vnést čerstvý vzduch. Tihle dva byli můj čerstvý vzduch. Změnili můj pohled i přístup k focení párů.

Continue reading “N&V, autumn in South Moravia”

K & M in mountains

Katka and Marek. I had this optimistic idea of a photoshoot up in the mountains in October and they were in. It turned out perfect! No one got ill and that is kind of a success. And they were so sweet!

Katka a Marek. Dostala jsem optimistický nápad, fotit nahoře na Šeráku. Na konci října. A oni do toho šli. Všichni zůstali zdraví, fotky vyšly neuvěřitelně a ti dva jsou spolu tak sladcí!

The beauty: katerinahujsova.cz
MUA & hair: http://www.veronikasachova.cz/
Dress: http://www.svatby-zlin.cz/
Flowers: http://www.kvetinarstvizaneta.com/

Hledám nové tváře

Krásný den vám všem, kdo právě tohle čtete.

Doufám, že celou tuhle bláznivou situaci kolem pandemie zvládáte s klidnou hlavou a pořádnou dávkou štěstí. Že vás to neovlivnilo víc, než jen v tom, že se nemůžeme setkávat tak moc, jako dřív. Já měla štěstí v neštěstí a zatím to ustála docela v pohodě. Snad to tak bude i dál.

A teď už k věci, která vás (snad:) zaujala a dali jste se kvůli ní do čtení tohohle příspěvku.

Ano, hledám nové tváře na focení. A ne, tentokrát to nemusí být jen modelky s dokonalým obličejem a postavou. Tentokrát hledám lidi na lifestylové focení. Všech různých typů. Mladší, starší, sportovce, lenochy, páry, jednotlivce i rodiny.

Důležité je, abyste byli v pohodě sami se sebou a s tím, jak vypadáte. Focení budou většinou probíhat venku. Minimálně do doby, než se situace dostatečně uklidní.

Podmínkou je podepsání smlouvy. Od všech (nebo za všechny), kdo na fotografiích budou. Proč?

Rozhodla jsem se vybudovat portfolio fotografií k prodeji. Nečekejte časopisy ani billboardy, prosím 🙂 Je to běh na dlouhou trať, se kterým jsem začala ve volném čase s fotografiemi z cest a kuchyně. Ráda bych to ale zkusila i s tvářemi, se kterými, popravdě, mi to jde mnohem líp.

Zatím nevím, co se bude prodávat a jak, proto až do odvolání, každý, kdo do toho bude chtít jít, dostane všechny použitelné fotografie v plném rozlišení (elektronicky) a z případných prodejů předem domluvené procento. Možná se netrefíme do požadavků marketérů a grafiků a fotografie budou jen pro naši radost. Možná se ale trefíme a prodávat se budou, v tom případě vám budu průběžně posílat domluvenou provizi po domluvenou dobu.

Styl fotografií bude na společné domluvě. A před jakýmkoliv podpisem a focením vám samozřejmě řeknu všechny důležité detaily a zodpovím dotazy, na které budu schopná odpovědět.

Zároveň vám neslíbím, že stihneme všechny a že budou vhodní všichni. Záběr je ale teď mnohem širší, než když hledám tfp modelky. Tak to zkuste 🙂

Pište mi, prosím, do komentáře nebo přes některý z kontaktních formulářů. Díky a budu se těšit! Napište mi prosím, jestli jde jen o focení vás, páru nebo rodiny. Zároveň jestli děláte nějaký sport, případně máte jiné zajímavé záliby nebo práci.

A na závěr pár příkladů, co v portfoliu zatím mám a co případně můžeme vytvořit i společně.

Food photography – chocolate wreath for cozy Christmas

Hello guys! I hope you had an amazing Christmas! I had one cozy one with family and sweet treats. One of the treats I actually got to take some photos of was a chocolate wreath. With the rest of the sweets I was too slow to actually take some photos before it disappeared.

However, here is what it looked like. It sometimes can be relaxing to create something without models included.

In case you liked what you see, you can leave a comment or share it. In case you would use some photos like these, feel free to check my image portfolio of royalty free works.

M & R wedding full of emotions

This beautiful wedding took place in summer 2019. Magda is endlesly positive person I know for years. Now I hopefully can say that we became friends thanks to photography. And I am grateful to be with her on their big day.

Lovestory of this couple is sweet and helps romantic souls believe in first love lasting forever.

I believe there’s no reason for my words to keep coming. Now is the right time to show it instead of describing it.