Hledám nové tváře

Krásný den vám všem, kdo právě tohle čtete.

Doufám, že celou tuhle bláznivou situaci kolem pandemie zvládáte s klidnou hlavou a pořádnou dávkou štěstí. Že vás to neovlivnilo víc, než jen v tom, že se nemůžeme setkávat tak moc, jako dřív. Já měla štěstí v neštěstí a zatím to ustála docela v pohodě. Snad to tak bude i dál.

A teď už k věci, která vás (snad:) zaujala a dali jste se kvůli ní do čtení tohohle příspěvku.

Ano, hledám nové tváře na focení. A ne, tentokrát to nemusí být jen modelky s dokonalým obličejem a postavou. Tentokrát hledám lidi na lifestylové focení. Všech různých typů. Mladší, starší, sportovce, lenochy, páry, jednotlivce i rodiny.

Důležité je, abyste byli v pohodě sami se sebou a s tím, jak vypadáte. Focení budou většinou probíhat venku. Minimálně do doby, než se situace dostatečně uklidní.

Podmínkou je podepsání smlouvy. Od všech (nebo za všechny), kdo na fotografiích budou. Proč?

Rozhodla jsem se vybudovat portfolio fotografií k prodeji. Nečekejte časopisy ani billboardy, prosím 🙂 Je to běh na dlouhou trať, se kterým jsem začala ve volném čase s fotografiemi z cest a kuchyně. Ráda bych to ale zkusila i s tvářemi, se kterými, popravdě, mi to jde mnohem líp.

Zatím nevím, co se bude prodávat a jak, proto až do odvolání, každý, kdo do toho bude chtít jít, dostane všechny použitelné fotografie v plném rozlišení (elektronicky) a z případných prodejů předem domluvené procento. Možná se netrefíme do požadavků marketérů a grafiků a fotografie budou jen pro naši radost. Možná se ale trefíme a prodávat se budou, v tom případě vám budu průběžně posílat domluvenou provizi po domluvenou dobu.

Styl fotografií bude na společné domluvě. A před jakýmkoliv podpisem a focením vám samozřejmě řeknu všechny důležité detaily a zodpovím dotazy, na které budu schopná odpovědět.

Zároveň vám neslíbím, že stihneme všechny a že budou vhodní všichni. Záběr je ale teď mnohem širší, než když hledám tfp modelky. Tak to zkuste 🙂

Pište mi, prosím, do komentáře nebo přes některý z kontaktních formulářů. Díky a budu se těšit! Napište mi prosím, jestli jde jen o focení vás, páru nebo rodiny. Zároveň jestli děláte nějaký sport, případně máte jiné zajímavé záliby nebo práci.

A na závěr pár příkladů, co v portfoliu zatím mám a co případně můžeme vytvořit i společně.

Published by Michaela

Space to share travel, photography and maybe some more tips and pieces of my life.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: