Aktuálně – prosinec 2021

Vítejte zpět na mých stránkách!

Určitě jste si všimli, jak moc mi to nejde na sociálních sítích. A protože bych ráda, aby byl ve věcech a hlavně v informacích pro vás pořádek, rozhodla jsem se využít své stránky a informovat vás tady. Aspoň trošku pravidelně.

Focení s dodáním do Vánoc – letos už bohužel nebude. Návratová sezóna v kombinaci s rehabilitací byla příliš náročná na to, abych byla schopná zvládnout Vánoční focení.

Nebudou ale ani žádné termíny. Jedna věc je, že si potřebuji odpočinout od počítače a zase se chvilku věnovat svému zdraví. Druhý důvod je ale mnohem vážnější. Přestože se 99 % focení se mnou odehrává venku, pro dobro a zdraví nás všech si v současné době nechci dovolit riskovat. Věřím, že jsme všichni dostatečně zodpovědní a tak že se na tom shodneme.

Focení, která máme domluvená, samozřejmě platí.

Prosím vás, pokud chcete někoho obdarovat fotografiemi, raději věnujte poukaz. Samotné focení si nechme na dobu, kdy nebudou nemocnice vyhlašovat nouzové stavy.
Já vám ráda nachystám poukaz s vlastním věnováním, vytisknu a dám do ručně nadepsané obálky. Tak, aby to byl krásný dárek, který udělá radost… no, vlastně snad třikrát 🙂

Tak další update už bude na bílé měsíce!

Published by Michaela

Space to share travel, photography and maybe some more tips and pieces of my life.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: