O mně

Můj svět se pomalu začal točit kolem focení už někdy koncem základky. Tehdy to bylo spíš pobíhání s foťákem, se kterým jsem neuměla a nevěděla, jak se má co dělat, ale bavilo mě zkoušet co všechno to dokáže. Po nějaké době jsem dostala do rukou první zrcadlovku a poznala kamarádku, díky které jsem se začala zajímat o vše víc do hloubky.

Brzo po maturitě přišel zlom, začala jsem se učit pořádně, na kamarádkách a rodině, která je velkou oporou ve všech experimentech.

Posledních pár let se věnuji nejvíce portrétům žen (hlavně boudoir) a svatební fotografii. Pořád je to především koníček, který se snažím stíhat při studiu pedagogiky, doufám ale, že se po ukončení studia stane i profesí.

S focením mám zkušenosti nejen ze strany fotografa, ale i jako model, proto se nemusíte bát, že nebudete vědět, co a jak. Ráda vám poradím, pomůžu, případně pózu i ukážu. Zároveň mám také představu, jak náročné pózování je, proto se snažím atmosféru zpříjemnit jak jen to jde. Hlavní je, abyste se cítili dobře, ať pak nečekáte umělé a škrobené fotografie.

U fotografií se snažím především o přirozenost a to jak vás, tak vzhledu samotné fotografie. Nezáleží, jak moc se výsledná fotografie liší od té původní, vždycky budu dělat maximum pro to, aby nepůsobila uměle.

DSC_8199 web 2