FAQ

Jak si můžu domluvit termín focení?

Pod odkazem v menu „O focení“ se v nabídce zobrazí odkaz na volné termíny. Tam si můžete vybrat kterýkoliv se vám hodí. Pak mi jen napíšete buď přes kontaktní formulář, nebo přímo na email ‚michaela.jurasova@email.cz‘, je možné napsat také na Facebookovou stránku do zpráv.

Je možnost focení v ateliéru/interiéru?

Ano, ta možnost je, je ale potřeba počítat s tím, že takové focení bude probíhat v Brně, případně v Praze a do ceny se připočte cena pronájmu prostor a cesta. Také se většinou musí domlouvat včas, je malá pravděpodobnost, že se nám povede zarezervovat místo dva dny předem.

Musíme přijet za vámi do Veselí nad Moravou, nebo je možnost focení i jinde?

Do Veselí jezdit nemusíte. Výhodou je, že tam mám vytipovaná místa vhodná na focení, ráda za vámi ale přijedu tam, kde to máte rádi. Je ale potřeba počítat s tím, že mimo Veselí k ceně focení přibyde i cestovné.

Zaplatili jsme si určitý počet fotografií, ale líbí se nám jich víc, je možnost je přikoupit?

To je ten nejmenší problém. Pokud chcete mít doma víc, než jen ty fotografie, které jste si už zaplatili, můžete si je dokoupit. Platné ceny fotografií navíc najdete v ceníku.

Dostanu i ostatní fotky z focení, neupravené?

Bohužel, neupravené fotografie neposkytuji. Je to neprofesionální a i když jsou fotografové, kterým to nevadí, většina dává neupravené fotografie k dispozici maximálně jako zmenšené náhledy. Pokud chcete další fotografie, můžete si je samozřejmě dokoupit.

Je možné si domluvit termín focení i na jindy, než jsou vypsané volné termíny?

Nezaručím vám, že opravdu budu mít v tu přesnou dobu volno, ale určitě se nebojte napsat mi, vždycky se dohodneme na termínu, který bude vyhovovat všem.

Co když v den focení prší a není vhodné počasí na venkovní focení?

Počasí je nepředvídatelné, ale určitě o svůj termín nepřijdete. Pokud neprší vytrvale a máme to k sobě blízko, můžeme to zkusit, určitě ale je lepší varianta focení posunout na jindy. Já s tím určitě počítám, fotky venku jsou vždycky hezčí, ale počasí neporučíme, takže se snažím termíny rozvrhnout vždy tak, abychom měli kam focení případně přesunout.