FAQ cz

Kam jste ochotná cestovat?

V podstatě hlavně po Evropě a blízkých zemích. Klidně za vámi přiletím i dál, ale vzdálenější cesty je potřeba zarezervovat dostatečně dopředu, abych měla možnost nabídnout okolní termíny dalším párům (šetřeme životní prostředí, když to jde:)).

Jakými jazyky mluvíte?

Kromě češtiny se domluvím plynule anglicky. Z němčiny už si pamatuju jen pár slov, ale díky práci v Norsku se pomalu učím jejich jazyk.

Za jak dlouho dostaneme hotové fotografie?

Do měsíce od svatby. Pokud to možnosti a cesty dovolí, snažím se je dokončit co nejdřív, při práci doma je stíhám do týdne. Podmínky se ale mění, proto raději počítejte s měsícem.

Je nutná předsvatební schůzka?

Určitě ano. Pokud není jiná možnost, alespoň přes skype. Můžeme se dokonce sejít už před rezervací, abyste měli možnost se dobře rozhodnout. Ze stránek znáte moji práci, ale ve váš svatební den je vždycky příjemnější, když znáte člověka, který vám bude celý den na blízku. 

Dostanu nezpracované fotografie?

To opravdu není možné. Vybírám ty nejlepší fotografie a rozhodně se nesnažím jich odevzdat co nejméně. Věřte mi, že většina z nás se začne nudit, když si prohlíží víc než pět set fotografií. A někdo dokonce dřív.

Kolik fotografií ze svatby dostaneme?

Přesné číslo vám říct nedokážu, záleží na mnoha faktorech. Záleží na době, jakou na vaší svatbě strávím, na počtu hostů, aktivit… obecně ale platí, že při celodenním focení je to minimálně 200 fotografií při nejmenších svatbách, u těch s mnoha hosty je to obvykle kolem 500. Nijak extrémně fotografie netřídím a snažím se jich nechat co nejvíc, protože vy víte nejlépe, kdo je kdo a zasloužíte si mít svůj svatební příběh zachycený vcelku.

Prosím, mějte na paměti, že objednáním mých fotografických služeb souhlasíte se stylem i postprocesem mojí práce.

Jestli je cokoliv dalšího, co vás zajímá a nenašli jste odpověď, případně ne dostačující, ráda vám zodpovím v emailu.

%d bloggers like this: