boudoir, Další informace

Boudoir se vrací na scénu

Krásné ráno, odpoledne nebo večer nebo co zrovna máte.

Jsem moc ráda, že jste si našli chvilku k odpočinku a přečtení dalšího článku, který se mi nějak podařilo dát dohromady. A dnešní téma? Boudoir! Tenhle styl fotek je moje srdcovka už nějakou dobu. Někteří tomu rozumí, někteří možná ne. Ale já věřím, že ti z vás, kdo to zatím nechápou, tomu brzy přijdou na kloub.

Nejdřív ale malé vysvětlení, proč začínáme na podzim a moc to nefotíme v létě. Ono je to vlastně dost jasné, ale třeba nad tím někteří z vás ještě nepřemýšleli a nebo si to myslí, ale jistí si nejsou. Jednoduše, protože když je venku krásně a teplo, věřím, že nikomu z nás se nechce trávit čas zbytečně někde uvnitř. Že všichni rádi využijeme měsíce, kdy nám počasí přeje, k focením venku. A to nemyslím jen měsíce, kdy je 25°+, ale i ty, kdy je krásné jaro nebo podzim kolem dvaceti stupňů. Tak co, mysleli jste si to, že? 🙂

A teď už to, co je na tom tak skvělého v očích mých, vizážistek, se kterými spolupracujeme a snad i v očích spokojených zákaznic. Tak jako jsou svatby naplněné štěstím, láskou a úsměvy, je pro mě boudoir plný radosti sama ze sebe, pomalého zvedání sebevědomí a poznání všech těch žen, jak krásné doopravdy jsou.

Měli jsme jednu zákaznici, která si nás získala svojí skromností. Na začátku focení se jí na sobě nelíbilo tohle a tamto, vlastně ani fotky, které jsem jí na začátku ukazovala, se jí nezdály, že by ji ukazovaly krásnou. Na konci odcházela se širokým úsměvem na rtech a dobrou náladou. A sebevědomím, jaké si bezesporu zasloužila.

Tohle je ten důvod, proč mě boudoir tolik baví. Sledovat tu změnu, když za námi přijde skromná a stydlivá žena a odchází sebevědomá a usměvavá. Nikdy se totiž nesnažíme žádnou z žen tlačit do něčeho, co „bude hrozně sexy a vypadat dobře“, pokud by jí to mělo být nepříjemné. To je podle mě rozdíl mezi focením boudoir a glamour. Ano, hranice je mezi nimi na pohled velmi tenká. Ale u glamour fotografií jde hlavně o to, aby to bylo sexy. A to je super, taky to umíme a vlastně to není ani nijak zvlášť těžké. Ale pro ty z nás, které nemají sebevědomí na rozdávání, to může být zvláštní pocit. Na druhou stranu je tady ale boudoir. Ano, taky se nakonec dostaneme v těm sexy fotkám, ale nejsou ten hlavní cíl. Důležitější je najít v sobě sebedůvěru a pochopit, že každá z nás je krásná. Zeptejte se svých mužů, kdybychom jim krásné nepřipadaly, určitě by s námi nezůstávali. Tohle je jedna věc, kterou bychom se od nich měly naučit – místo hledání nedostatků, se kterými nejspíš nic neuděláme, hledat pozitiva, to, co na nás je krásné. A určitě toho je dost.

Já se do toho zase zamotala víc, než jsem měla v plánu. Radši abych končila, nebo to skončí jako novela místo článku na blog. Vy se ale, dámy, zamyslete, jaké tři věci na sobě milujete. Ať už to, jak vypadáte, nebo jaké jste. A jestli to čtou i nějací chlapi? Běžte za svojí manželkou nebo přítelkyní a připomeňte jí, jak krásná je.

A pokud nad tímto focením přemýšlíte, nepřemýšlejte zbytečně dlouho. Já si to totiž vyzkoušela taky, abych věděla, čím si procházíte. Ale o tom zase až příště 🙂

Už domluvené termíny najdete tady. V Brně bude do Vánoc dost možná jen jeden jediný, ale domluvily jsme ho na sobotu, aby to bylo jednodušší.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s