Další informace, Svatby

Svatební sezona 2020

Hezký den! 🙂

Pokud jste otevřeli tento článek, asi vás zajímá, jak to bude se svatbami během příštího roku. Už mi dotazy chodí, bohužel jsem na ně ale nedokázala odpovědět nijak konkrétně.

A tak bych vám ráda dala vědět, proč ještě nic nevím a kdy to snad vědět budu. A jak to vlastně asi bude, jestli má cenu čekat nebo ani ne.

Focení svateb miluju, o tom žádná. Čím déle je fotím, tím víc mě baví. A moc ráda se jejich focení budu věnovat dál. Otázkou ale zůstává, v jaké vlastně míře.

Snad pořádně, samozřejmě. Na druhou stranu ale plánuji už dost dlouhou dobu odchod do zahraničí. Stěhování se blíží víc a víc a je ve stádiu, které je pro svatebního fotografa to nejhorší – v době, kdy bych potřebovala vědět, jak to příští rok bude, nemám nejmenší tušení. Zatím nevíme, kde přesně skončíme (jde hlavně o dostupnost), pokud budou letenky domů stát 1500, není problém jezdit častěji, pokud ale budou čtyřnásobně dražší, rozhodně nehrozí, že bych letěla do ČR jen na jednu svatbu třeba každý měsíc. Taky záleží na konkrétní práci, kterou (snad) seženeme a časových možnostech, které to s sebou přinese.

Takže, věc se má tak, že nejpozději během září už snad budu vědět, na čem budeme příští rok. Proto dřív rezervace rozhodně spouštět nebudu. Doufám, že to pochopíte a držte pěsti, ať si práci najdeme co nejdřív a co nejlepší, ať můžu fotit dál i tady 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s