Maminka a já, Veselí nad Moravou 2019

Pro maminky, které mají čas na své děti, ale na sebe už trochu míň. Co kdybychom vám nabídly jedno odpoledne, které si užijete s dětmi, ale zároveň uděláte radost i sobě? Protože vy si to zasloužíte.

Ve spolupráci se skvělou Verčou (mrkněte na její práci) pro Vás připravujeme minifocení na den matek. Téma jsme chtěly držet blízko právě maminek a proto je tatínkům vstup povolen pouze jako hlídání drobečků, než se o maminku postarají zlaté ruce makeup artistky Verunky.

Focení jsme pro Vás naplánovaly původně na den matek, 12. května. Kvůli počasí jsme ho ale přesunuly na 15.června. Celá akce bude probíhat venku, protože tam je nám i dětem nejlépe. Fotit budeme ve Veselském parku a okolí, kde je dost možností k focení tak, aby neměly všechny maminky fotografie stejné.

No a teď shrnutí a detaily.

 • Focení bude probíhat během odpoledne až podvečera. V případě, že nám nebude přát počasí a bude pršet, focení se samozřejmě přesune na nejbližší možný termín.
 • Na focení přivítáme všechny maminky, které budou mít v ceně i profesionální líčení, s dětmi, které mají rády přirozené fotografie plné lásky a dalších emocí. My totiž takovým dáváme vždy přednost před aranžovanými ateliérovými 🙂
 • Míst jsme naplánovaly 6-8. Doporučujeme domluvit si čas předem, aby se nestalo, že budete dlouho čekat, když vás přijde víc na stejnou dobu.
 • Líčení bude trvat 25 minut, stejně jako následné focení. Nebojte, vše bez problémů stihneme a děti to ocení, moc jich neznám, které by bavilo se fotit déle.

A teď Vás určitě zajímá to, jaké jsou možnosti balíčků.

 1. Mini – 850,- Kč
  V ceně je líčení maminky a 3 výsledné vyretušované fotografie v elektronické podobě.
 2. Hlavní – 1 100,- Kč
  V ceně je líčení maminky a 5 výsledných vyretušovaných fotografií v elektronické podobě.
 3. Velký – 1 350,- Kč
  V ceně je líčení maminky a 8 výsledných vyretušovaných fotografií v elektronické podobě.

Pro další informace a rezervaci termínu nám napište. Budeme se těšit!


Published by Michaela

Space to share travel, photography and maybe some more tips and pieces of my life.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: