Vánoční mini v Brně

Vánoční minifocení

Krásné páteční dopoledne vám všem!

Někteří už mají vánoční focení hotové, někteří z vás ale určitě neměli v říjnu na něco podobného pomyšlení. A proto jsem tady s posledním možným termínem, u kterého vám ještě slíbím dodání do Vánoc.

Tentokrát je minifocení bez vizáže, za to ale v krásném prostředí lifestylového ateliéru v Obřanech. A protože je focení určeno především pro rodiny s dětmi, je naplánováno na páteční odpoledne. Možná aby to byl hezký začátek víkendu, možná abyste pak měli dost času na slíbené úplatky za ochotu dětí usmívat se na tu cizí tetu, která se schovává za foťákem. 🙂

Než vám ukážu, jak vypadají naše rodinné fotky v ateliéru, přečtěte si, jak to bude probíhat, co to bude stát a co si odnesete.

  • Focení proběhne 30.listopadu 2018 a bude trvat přibližně 25 minut, tak jako všechny mé minifocení. Je to proto, že zvlášť pro malé děti je delší focení náročné, brzy je omrzí a přestane se jim to líbit. Taky je pravda, že u dětí jsou nejkrásnější momentky, kterých se i za půl hodinu zvládne udělat spousta.
  • Na focení doporučuji vzít světlejší oblečení, případně ve “vánočních” barvách – červená, zlatá, stříbrná. Určitě je zbytečné brát večerní šaty, na druhou stranu šaty a košile nikdy nic nezkazí. Rozhodně se barevně slaďte, vybírejte ladící barvy, případně i variantu kdy budete mít každý nějaký kousek v jedné barvě, např. v modré, nebo právě vánoční červené.
  • Kolik fotografií si odnesete je z části na vás, máte dvě možnosti:
  • Menší balíček – 5 fotografií za 700,-
  • Větší balíček – 8 fotografií za 1000,-
  • Fotografie k úpravě vybírám sama. Je to proto, že tvorba náhledů zabere spoustu času, který už do Vánoc nezbývá, taky budu mít na úpravu navíc čas, kdy vy vybíráte a rozhodujete se, na které z fotek je vaše sluníčko roztomilejší. Jsou totiž roztomilí na všech.
  • Na hotové fotografie se můžete těšit do týdne od focení, to znamená, že je budete mít 7.prosince na emailu. Posílám je elektronicky, další zpracování a tisk už bude na vás. I když bych vám ráda pomohla i se zpracováním, bohužel týden po focení odjíždím a zkrátka to nestihnu.

A teď už jednu ukázkovou trojici. Je to maminka, která má ten nejširší a nejmilejší úsměv, jaký jsem kdy viděla s úžasnými dětmi, ze kterých jednou bude super tým. Dostala jsem svolení vám je ukázat, abyste věděli, co vás na vánočním focení čeká 🙂

Published by Michaela

Space to share travel, photography and maybe some more tips and pieces of my life.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: